PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1222}

Filadelfia

Philadelphia
7,9 289 670
ocen
7,9 10 1 289670
7,4 33
oceny krytyków
Filadelfia
powrót do forum filmu Filadelfia

Jak się nazywał piosenka do tego filmu z 1993 roku? A co do filmu ocenę mu obniżają "Prawdziwi Polacy i Katolicy".

Marik1234

"Streets of Philadelphia" Bruca Springsteena, dostał za tę piosenkę Oscara.

ocenił(a) film na 10
ozzwald244

Mam przyjemność mieszkac w Filadelfii :)

ocenił(a) film na 9
Marik1234

ja Polak i katolik nie w pelni praktykujacy dalem mu wysoka note - dalbym wiecej ale jak zobaczylem to obsciskiwanie i calowanie tych delikatnie mowiac brudnych grzesznikow to dostalem obrzydzenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Marik1234

ooooo teraz to pojechałeś po bandzie, bo bzyknąć kobiete w (wiemy gdzie) a bzyknąć sie z facetem to dwie bardzo odległe od siebie rzeczy

Homofobem nie jestem ale i z utęsknieniem też nie wypatruje homoseksualistów

co do filmu to arcydzieło 10/10 Tom Hanks geniusz w roli Becketa

pzdr.

panciowojcik

czyli jak na ulicy para hetero się przytula albo całuje to też wam się zbiera na torsje?

para homo,para hetero-ci ludzie się kochają,okazują sobie czułość,by pokazać że są ze sobą szczęśliwi-mierzi was więc czyjeś szczęście?

ocenił(a) film na 10
Elvis_i_koty

na nic mnie nie zbiera jak sie para hetero przytula czy całuje jak i w cześniej powiedziałem nie jestem homofobem, nie tyle mnie mierzi jak wice pare homo co śmieszy hahaha sory ale dla mnie to dziwne a zarazem śmieszne jak facet do faceta mówi skarbie i go całuje w usta sory gdzie kolwiek jak go całuje :D

Homoseksualiści moim zdaniem mogą sobie żyć długo i szczęśliwie robiąc co im sie podoba byle zdala ode mnie z rękoma (w sensie seksualnym)
pzdr.

panciowojcik

Taaak, też się za każdym razem śmieje.Boki zrywać.

Nie rozumiem jak możesz w ogóle oceniać ten film skoro nie zrozumiałeś jego przesłania? Naprawdę żadnego wrażenia nie zrobiła na Tobie scena "arii operowej" kiedy to główny bohater w doskonały wręcz sposób obrazuje sytuacje w jakiej się znajduje? Ta gra świateł, jakby Hanks był palony ogniem i to właśnie tym ogniem są ludzie tacy jak Ty.Osądzają, szufladkują i nie próbują zrozumieć. Co z tego,że obściskuje się na ławce ze swoim partnerem? Jest takim samym człowiekiem jak Ty i ma pełne prawo do miłości. On chce tylko kochać i być kochanym. Jak każdy z nas.

ocenił(a) film na 10
UnderYourSpell

Przesłaniem filmu jest dyskryminacja osób homo seksualnych, a ja ich nie dyskryminuje co nie znaczy że musze ich pochwalać.
Pzdr.:)

panciowojcik

W Twojej wcześniejszej wypowiedzi widzę wyraźny brak szacunku i wręcz odrazę. Nie wierzę,że z takim podejściem byłbyś w stanie (jako sąd) przyznać rację homoseksualiście. Proszę Cię nie mów mi, że ich nie dyskryminujesz...

ocenił(a) film na 10
UnderYourSpell

W to co ty wierzysz to mnie raczej nie obchodzi, widze że dyskusja ta nie ma sensu skoro znasz mnie lepiej niż ja sam siebie hehe a wiec koniec tematu.
Nara.

panciowojcik

Ja też nie widze w tym sensu, skoro nie potrafisz racjonalnie bronić swojego zdania.

ocenił(a) film na 10
UnderYourSpell

hehehe ja nie musze go bronić, ja wiem swoje a to czy ktoś mi wierzy czy nie to już mnie nie obchodzi

UnderYourSpell

Widzisz.... nie wygrasz. To jest opór nieuleczalny. Zgadzam się z Tobą.

trampoh

Ale co wy od niego chcecie? Przecież wam powiedział-toleruje ,ale nie musi akceptować ito jest racja.
Akceptacja to znaczy utozsamiania sie z kimś i postepowanie tak jak on. Wybaczcie,ale nie bedę postepował jak homoseksualista bo jestem hereto.

Tolerancja natomiast to poszanowanie dla wyborów innych-i on to zadeklarował,napisał ze mogą życ długo szczęśliwie,obok niego, tylko z łapami mają się trzymać z daleka bo on woli dziewczyny. Gdzie tu brak szacunku?

mnie też zachowania homoseksualne zadziwiają-jest to dziene i niezgodne z moją,podkreślam ,moją naturą wielbiciela kobiet.
Cała rzecz polega na tym by nie smiać się z nikogo,bo jest inny. Powstrzymać naturalne reakcje bo czasem są nie na miejscu.

I najwazniejsze-mysleć o innym człowieku jako o jednostce społecznej-jaki jest,jak pracuje,co wie,czy jest miły,spokojny, jakie ma poglady. Ostatnia rzecz jaką chcę zeby ktos zgłębiał na mój temat jest to ,co i jak robie w łózku. I nie ważne czy moją partnerką jest kobieta ,czy jest to facet- to sa sprawy osobiste i nie maja znaczenia w życiu publicznym. I o tym własnie był film.

ocenił(a) film na 9
panciowojcik

Nie jesteś homoseksualistą =},to z pewnością. Homofob,homofobia to strach przed tym,ze cię homoseksualista dotknie,pocałuje i będzie adorował.

Ja tam sie nie boję,zwyczajnie,jak mnie jakiś podrywa to mówię -lubię kobitki -i juz po problemie. ;-)

użytkownik usunięty
panciowojcik

"Homofobem nie jestem..." tak tak oczywiście. haha

ocenił(a) film na 9
panciowojcik

Vice versa

ocenił(a) film na 8
jabu74

I ja podobnie.

ocenił(a) film na 7
jabu74

"brudnych grzeszników" znalazła się św. krowa. Ciekawe co by było jak byś miał syna homo?

ocenił(a) film na 7
Marik1234

Wypowiedziała sie oaza Oświecenia, Prawdziwy Jeweuropejczyk i Ateista.

taurus_4

Nie jestem ateistą. Nie jestem tez zwolennikiem UE. Możesz nie lubić homosiów(masz do tego prawo) ale elektorat PiSu zaniża ocenę temu filmowi.

ocenił(a) film na 10
Marik1234

Pardon, ja jestem pro PiS i nic nie zaniżam. Draństwo jest draństwem, niezależnie, czy zaangażowani są niebiescy, czy różowi. Tak, jak mówi w filmie Denzel.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

'Wkurza mnie łamanie prawa'.

ocenił(a) film na 3
Marik1234

A elektorat PO-ZOMO zaniża poziom inteligencji w tym kraju.

ocenił(a) film na 3
Marik1234

a zawyżają tzw. pożyteczni idioci

ocenił(a) film na 5
Marik1234

"A co do filmu ocenę mu obniżają "Prawdziwi Polacy i Katolicy"."

Najważniejsze, że Ci wygodnie z Twoim wąskim światopoglądem :)

Marik1234

Tak Cię uczono, gdy szedłeś do Pierwszej Komunii, żeby teraz o tym wszystkim zapomnieć i publicznie szczekać na katolików (zresztą z bez uzasadnienia), aby być "na europejskim topie"? Ten film jest propagandą zboczeń. Jakoś, gdy ktoś zarazi się tym syfem, ale w wyniku, powiedzmy, zwykłego pobierania krwi, ale NIE JEST homo, nikt o takich delikwentach filmów nie kręci i nie obsypuje ich Oskarami. Aby zrozumieć, czym jest środowisko pederastów polecam wyguglować artykuł z 2003 roku Lecha Stępniewskiego pt. "Zawsze tylko ch**. Homosie o sobie". Miłej lektury:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones